Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel

...Tokio Hotelcilerin Yeni adresi...

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bİll*Tom

YazarMesaj
gothicqueen
Yönetici
 Yönetici
gothicqueen

Kadın
Lakap : gothicqueen
Takımınız : Bİll*Tom Fenerbahcemq6
Ruh haliniz : Bİll*Tom Cilgin10

Kişi Sayfası
Uyarı Uyarı: 0
Para Para: 250
Sağlık:
Bİll*Tom Left_bar_bleue100/100Bİll*Tom Empty_bar_bleue  (100/100)

Bİll*Tom Empty
MesajKonu: Bİll*Tom   Bİll*Tom I_icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 11:07 am

Bravo:İkiniz arasında en önemli olan şey nedir?
Tom:Biz birbirimizden farklı oldugumuz kadar aynıyız da.İkiz gibi görünmüyoruz ama ruhlarımız aynı.Ben Bill?e baktığımda onun ne düşündüğünü bilebiliyorum.
Bill:Yani bizim aramızda gerçekten güçlü bir bağ var.

Bravo:Siz ikinizde farklı yoldan gidiyorsunuz, farklı giyiniyorsunuz..Sizi aynı yapan sey nedir?
Bill:Eğer karakter açısından konusurşak ikimizde çok inatçıyız.
Tom:Eğer kafamıza birşey koyduysak bunu yapmak için her yolu deneriz.
Bill:Ayrıca ikimizde brokoliden nefret ederiz fakat pizzayı severiz.En önemlisi ise beraber gülebiliriz.

Bravo:Ve karakterinizde sizi farklı yapan şeyler nelerdir?
Tom:Ben bir karar alırken uzun uzun düşünürüm fakat Bill kalbinin sesini dinler..

Bravo:Birlikte yapmadığınız şeyler var mı?
Bill:Tuvalete gitmek, duş almak(gülüşmeler)...

Bravo:Aranızda rekabet var mı?
Tom:Artık yok.Çocukken belki.Ben yüzmede ve bisiklette birinci olmuştum..
Bill:Şimdiye gel dostum, bununla hala cok gurur duyuyorsun -.-?
Tom:Haha, Bill hala ikisinide yapamıyor.Ayrıca Bill benim cok fazla kızla çıkmam yüzünden beni kıskanıyordu.Ama sanırım artık bunu da kabullendi. (ne ukala bu ya xD )

Bravo:Ama şu anda Bill ilgiyi daha fazla üzerine çekiyo, bu senin için bir problem yaratıyor mu?
Tom:Nede olsa benimde ondan daha fazla kızım var ( >.<).Ben böyle iyiyim. ( gülüşmeler)

Bravo:Kardeşinle birlikteyken neden mutlusun, Bill?
Bill:Onun harika bir gitarist olmasına ve bunun için çok çalışmasına hayranım.Ayrıca, herkesin isteyeceği gibi bir kardeş olduğu içinde mutluyum.Ona güvenim sonsuz..

Bravo:Ya sen Tom?
Tom:Bende Bill?in daha fazla göz önünde olmasını bu kadar iyi şekilde yürütebilmesine hayranım.Kendisine akrşı her zaman dürüst.Bill bi lider olmak için doğdu.Buna inanıyorum.

Bravo:Bill hakkında endişelendiğin oluyor mu?
Tom:Evet, çünkü çok neşeli.Sanırım bütün şarkıcılar böyle.(ne alaka :S )Ayrıca çok titiz.Bu yüzden uzun turlarımız olduğunda onun hakkında gerçekten endişeleniyorum.Ve buda bazı zamanlarda onu dikkate almamın ve ona cay goturmemin nedeni xD (annem beniim =)

Bravo:Aileniz olmadıgı zamanalrda birbirinize bakar mısınız? ( sey anlamda demis hani annemz bzie bakrya sizde birbirinize bakar mısınz xD)
Tom:Evet, Bill?e her zaman üstüne bir hırka falan giymesini söylerim, çok çabuk hastalanıyor.
Bill:Şarkıcı her zaman grubun baş tacıdır.Diğerkiler hasta olduklarında bile sahneye çıkabilirler ama ben çıkamam.Ve buda enden benimle bu kadr ilgilendiklerinin ( hasta olmaması icin ona baktıklarının demek istio xD ) nedeni.Ama ne zaman Tom öyle olsa tabiki bende onunla ilgilenirim.

Bravo:Tom?un davranışları cok değişik.Duygusal da olabiliyor, Bill?
Bill:Tom?un büyük bir kalbi var.O sadece benim gibi aşık, üzgün ve duygusal olabilir.
Bu konuda çok benziyoruz.
Tom:Evet, mesela ben hayatımda sadece 2 kez ağladım ve Bill ikisinde de ordaydı.

Bravo:Birbiriniz hakkında neler duşunduunuzu söyler misin yda icinizden biri hosunuza giden bisey yaptıında onu tebrik eder misiniz? (heralde be böle soru mu olur -.-' )
Bill:Evet tabiki.Biz bişeyleri beğendiğimizde birbirimze sarılırzFakat her zaman dürüst olmak zorunda değiliz çünkü birbirimiz için neler ifade ettiğimizi biliyoruz.

Bravo:Başka neler yaparsınız?
Bill:Herşeyi, sadece ehrşeyi.Birbirimiz için ölürüz bile..

Bravo:Yeni single?iniz ?in die nacht? ta bir arada yaşamayı tek isteyen kişi olarak konuşuyorsun?
Bill:Evet kesinlikle, biz şarkıları yaşadığımız şeylerle bağlantılı olarak yapmk istedik.Biz birlikte ölmeyi siteriz.Birimizin bile öyle düşünmesi bizim için dayanılmazdır.Biz diğeri olmadn yaşamayı hayal edemeyiz.
Tom:Bu gerçekten çok çılgınca bir düşünce.İçimizden biri ölür ve gider.diğerimiz ise yanlız kalır.
Bill:Bunun hakkında cok düşünmek istemiyorum.ama gitmek zorunda olduğumuz zaman brlikte gideriz.

Bravo:Birinize birşey olduğunda ötekiniz ne yapar?
Bill:Hep hayal ediyorum..Eğer bir uçurumun kenarında olsak ve brisi bize burdn birmizin atlaması gerektiğini ve geri dönüşü olmadığını söylese eminim ki biz beraber atlardık..

Bravo:?Spring Nicht? te Bill yaşamayı istemeyn biri hakkında konusuyor.tom eğer bill öyle bir şey düşünseydi sen ne yapardın?
Bill:Birmiz yaşamak istemediğinde diğerimizde istemez.
Tom:Bill? le birseyler kötu gittiği zaman benimle de öyle gider.Ama tabiki onu krtarmak icn hc bsey yapmazdım o kendi kararını verebilri.fakat Eğer brisi onu kurtarabilir ise o zaman o benim.
Bill:Bir kere hastaneye yatmıstım ve gözlerimiz açtığımda tom yanımdaydı ve uykuya dlmıstı sabha kadar yanımda oturmustu.Zaten bende bir tek onu gormek istemiştim.Bana ondan baska kmse yardım edemezdi sadece o.

Bravo:Birlikte yasamayı ister misiniz?
Bill:Evet, bundan başka birsey hayal edemiyorum.Belki aynı evde yada bir kapıyla ayrılmıs iki evde (=

Bravo:Diğerinizin sevgilisi olduğunda öteki kıskanıyor mu?
Bill:Tabiki hayır.Eğer birimiz bir kızı severse ve o kız onun için öenmliyyse benim o kız hakkında duşuncelerim önemlli olmaz.
Tom:Bir kızla aramızdaki ilişki bizim kendi aramızda ki ilişkiden cokdaha zor olur.cunku ben ona bill?e guvendiğim kadar guvenemem.Ayrıca 1 kız arkadasım oldugunda bill?le daha az görusmeye falan da baslamam.Kızın bunu kabullenmesi lazım.

Bravo:Bir kız size: ?kardesin yada ben dediğinde? ?
Bill:Eğer bi kız benim kardşimi istemiyorsa, onu sevemem.Hic kimsenin aramıza girmesine izin veremem.

Bravo:Birbirinizi sevdiğiniz gibi başkalarını sevebilir misiniz?
Bill:Ebeveynlerimiz tabiki..Ama bizim sahip olduğumuz bağ özel biseydir.Birbirimizi annemizin karnında ilk oluştuğumuzdan beri tanıyoruz!
Very Happy Very Happy

Bİll*Tom
1 sayfadaki 1 sayfası